Rüyada Sergi Görmek Ne Demek ?

By | 27 Aralık 2014


Rüyada Sergi Görmek Ne Demek ?Rüyada Sergi Görmek Ne Demek ?

Rüyada Sergi görmek ne demek? Rüyada Sergi görmek hayra yorulmalı ve mümkünse kimseye anlatılmamalıdır.
Rüyada Sergi gören bir kişi öncelikle Sergi görmenin neye işaret olduğunu güvenilir kaynaklardan öğrenmelidir. İşte rüyada Sergi görmek islami yorumu;
Sergi, rahatlık, izzet ve yüksekliktir. Döşek ve ona ait olan yastık ve çarşaf gibi şeyler ev sahibinin alet ve edevatıdır. Bazıları da, komşularıdır, dediler.
Döşek veya döşeğe benzer bir şey üzerinde oturduğunu gören kimse bir arazi satın alır. Döşek,rüya sahibinin dünyası ve üzerinde yaşadığı mekanı, mülküdür.
Eğer görülen döşek yeni, geniş, sanatlı ve sağlam olursa, rüya sahibi için uzun ömre, dünyaca genişliğe ve emir ve hükmünde güce kavuşmasına yorumlanır.
Döşek, ince ve yırtıksa az bir ömürle yine dünyaya işaret eder. Sergisinde kir olduğunu gören kimsenin geçimi kötü olur ve şöhreti azalır.
Bir kimse döşeğini dürülmüş olduğu halde omuzu üzerinde görse o kimse bulunduğu yerden bilinmeyen bir yere göç eder ve mülkünden çıkar, dünyası ve tebaası da dürülür.
Parça parça kesilmiş döşek, üzüntü ve kederdir. Rüyada sergi görmek, giysiye işaret eder. Kış gününde görülen serginin yorumu yaz gününde görülen serginin yorumundan daha güzeldir.