Rüyada Rüzgar Görmek Ne Demek ?

By | 25 Aralık 2014

Rüyada Rüzgar Görmek Ne Demek ?Rüyada Rüzgar Görmek Ne Demek ?
Rüyada Rüzgar görmek ne demek? Rüyada Rüzgar görmek hayra yorulmalı ve mümkünse kimseye anlatılmamalıdır.
Rüyada Rüzgar gören bir kişi öncelikle Rüzgar görmenin neye işaret olduğunu güvenilir kaynaklardan öğrenmelidir. İşte rüyada Rüzgar görmek islami yorumu;
Rüyada rüzgar görmek, estiği tarafa ve şekline göre yorumlanır.
Sabah rüzgarı, başkalarından yardım görmeye; şimal rüzgarı, rahata kavuşmaya, para elde etmeye ve üzüntüden kurtulmaya işarettir.
Hafif rüzgar, hasta için şifaya, başkaları için sevinçli habere işaret eder.
Bazen de rüzgar, nezle ve baş ağrısı gibi salgın olan hastalığa yorumlanır.
Bir kimse rüyada korku, tehlike ve karanlık olmaksızın rüzgarın kendisini yerinden alıp götürdüğünü görse, eğer ehil ise insanlara melik olur, yahut sanatı durgun ve elindeki malı geçersiz ise, sanatı revaç bulur.
Eğer rüzgar kendisini kaldırıp onunla beraber gitse, kendisi de korkuyor ve ızdırap içinde bulunuyorsa yahut rüzgar ile beraber karanlık toz, toprak ses ve çığlık gibi haller de varsa ona bir sıkıntı ve zahmet erişir.
Bir kimseyi rüzgar bir yerden diğer bir yere götürse o kimseye saltanat ve devlet isabet eder. Yahut o kimse bir daha dönemeyeceği bir yere yolculuk yapar.
Mutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekettir.
Rüzgarlar Allah Teala Hazretleri tarafından müjdedir. Rüzgar ile beraber hayra alamet olan bir şeyin bulunmaması o yerden bereketin gitmesine yorumlanır. Rüzgarın sesli olması azap ve şiddettir.