Rüyada Çizme Görmek Ne Demek ?

By | 31 Ekim 2014

Rüyada Çizme Görmek Ne Demek ?Rüyada Çizme Görmek Ne Demek ?
Rüyada Çizme görmek neye işarettir? Bir insan rüyasında Çizme gördüğünde ne demek olduğunu islami rüya tabirlerine bakarak öğrenmelidir.
Rüyalar insanlara uyarı niteliğinde olduğu gibi müjde niteliğinde de olabilir. Rüyada Çizme görmenin anlamı;
Rüyâda çizme görmek, bir seyahat, bir sefer için yolculuğa işâret ettiği gibi, zahmet ve zorluğa da işâret eder şeklinde yorumlanır. Bu işâretlere göre, bir kimse rüyâsında bir çizme görse veya ayağına çizme giydiğini görse, bu onun, mutlak bir yolculuğa çıkacağına işâret eder. Bu yolculuk, bir gezi, bir seyahat, herhangi bir iş için sefere çıkmak da dahildir. Yorum aynıdır.
• Rüyâda çizme görmek, bazende evliliğe işârettir. Bekâr bir kimse, böyle bir rüyâ görse, bu onun pek yakında evleneceğine işârettir şeklinde yorumlanır.
• Rüyâda çizme görmek, bazen de makam ve mevkinin yükselmesine işârettir. Bu rüyâyı görenin mevki ve makamının yükseleceğine işârettir.
• Rüyâda siyah renkli bir çizme görmek, hayra ve iyiliğe işârettir. Rüyâda görülen sarı ve kahverengi rengindeki çizme iyi değildir. Bu rüyâ üzüntü ve kedere işâret eder denmiştir. (Geniş yorum için ayakkabı maddesine bakınız.)