Namaz Kıldıran Akıllı Seccade

By | 15 Ocak 2015

namaz-kıldıran-akıllı-seccade-Namaz kıldıran akıllı seccadeyi namaz kılmayı öğrenmek için tercih edebilirsiniz. Namaz kıldıran akıllı seccadeyi kullanmak için yapmanız gereken tek şey kullanım kılavuzunu okumaktır. Bundan sonra namaz kıldıran akıllı seccadeyi hemen kullanmaya başlayabilir, namaz kılmayı tam ve eksiksiz olarak öğrenebilirsiniz.

Namaz kıldıran akıllı seccade kalem pil ile çalışan oldukça tasarruflu bir üründür. Ayrıca namaz kıldıran akıllı seccadenin temizliğide çok kolaydır. Namaz kıldıran akıllı seccadeyi temizlemek için üzerinde bulunan aparatı çıkartın ve seccade kısmını ister çamaşır makinanızda isterseniz elinizde yıkayın.namaz-kıldıran-akıllı-seccade

Namaz kıldıran akıllı seccadenin kullanımı şu şekildedir;

  1. Öncelikle  Açma / Kapama kolundan cihazı açınız.
  2. Açık konuma getirdiğinizde cihazın ışığı yanacaktır. Biraz bekleyin en fazla 4-5 saniye sonra ses sistemi devreye girecektir.
  3. Cihazın üzerindeki tuşların altında namaz vakitleri yazılıdır. siz hangi vaktin namazını kılmak istiyorsanız o vaktin tuşunu seçip tuşa basmanız yeterlidir. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey hocayı takip etmektir.
  4. İbadetinize veya namazınıza eğer ara vermek isterseniz yada namazınız bittiyse cihazın açma-kapama kolunu kapalı konuma getirmeniz Namaz kıldıran akıllı seccadeyi kapatmanız için yeterlidir.

Namaz kıldıran akıllı seccade hem kendiniz için alabileceğiniz hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir üründür.

Namaz kıldıran akıllı seccade çeşitlerini uygun fiyat garantisi ile ihvan.com.tr sitesinden temin edebilirsiniz.