Kuranı Kerim Öğreniyorum

By | 14 Ocak 2015

kuranı-kerim-öğreniyorumKuranı Kerim öğrenmek her müslümanın baş vazifelerinden biridir. Kuranı Kerim okumak müslümanlara hem büyük ecirler kazandırır hem de bir çok sıkıntılarına çare olur. Kuranı Kerim’in içinde bulunan süreleri, ayetleri okumak bir çok sırlara ermeğe vesile olur. Kuranı Kerim ile tam manasıyla amel etmek istiyorsak eğer Kuranı Kerim okumayı öğrenmemiz gerekiyor.

kuranı-kerim-öğreniyorum-Anne babaların çocuklarına karşı büyük vazifelerinden biri de dinlerini öğretmek ve hayırlı birer müslüman olarak yaşamalarını sağlamaktır. İslamiyeti öğrenmekte Kuranı Kerim öğrenmekten geçer. Müslüman anne babaların çocuklarının ağzından ”Kuranı Kerim öğreniyorum” cümlesini duymaktan daha büyük mutluluk verici bir durum olmasa gerek.

Kuranı Kerim öğrenmek isteyenler için teknolojinin en son gelişmelerinden faydalanmaları da mümkün. Özellikle çocuklar için hazırlanmış Kuranı Kerim öğreniyorum dvd setleri ve interaktif eğitim sayesinde çocuklarımıza evde çok kolay Kuranı Kerim öğretmektedir. Kuranı Kerim öğreniyorum interaktif eğitim setleri eğlendirerek öğretme metodunu kullandığı için çocuklar sıkılmadan zevkle Kuranı Kerim öğrenmektedirler.

Ayrıca interaktif eğitim setlerinin büyükler için olan ” Kuran Okulu” gibi dvd setleride bulunmaktadır. Büyüklerde başka birine gerek duymadan, hem görerek hem dinleyerek bu setler sayesinde kolay bir şekilde Kuranı Kerim öğrenebilirler.

Gerek büyükler için gerekse küçükler için Kuranı Kerim öğreniyorum dvd setleri her türlü çeşidi ile ve uygun fiyatlarıyla www.ihvan.com.tr online alış veriş mağazasında hizmetinize sunulmuştur.