Umre Zamanı

By | 24 Ocak 2014

hac

Bugün ilköğretim ve orta öğretim kurumlarında yarıyıl tatiline giriliyor. Yani karne günü. Yorucu geçen ilk dönemin sonunda öğrencilerimizin  başarı durumlarını yansıtan karneler bugün dağıtılıyor.Velilerimizin karne durumlarına göre çocuklarının eksiklerini tamamlayabilecekleri iki haftalık bir süre var önlerinde…

Bu iki haftayı başka nasıl değerlendirebiliriz? Onbeş günlük tatil Umre zamanı için bulunulmaz bir fırsat. Yorulan öğretmenlerimize hem dinlenme hem de ibadet etme fırsatı verebilecek bir umre zamanı sömestr tatili. Karne hediyesi ne alsam diye düşünen anne babalar çocuklarınızla ailece gideceğiniz Umre ziyareti hem sizin hemde çocuklarınız için unutulmaz  tatillerden biri olucaktır.

Şimdi dinlenme zamanı, şimdi tatil zamanı, şimdi Umre zamanı

One thought on “Umre Zamanı

  1. Pandora Charms Sale Clearance

    6 minutes; second, diligently hydrating and properly replenishing salt, because high temperature is particularly prone to dehydration and electrolyte imbalance; third, to understand the physical condition, runners should understand the initial symptoms of heat stroke such as nausea, dizziness, or loss of direction, etc.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.