Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri 2015

By | 4 Nisan 2015

kutlu-doğum-haftası-etkinlikleri-2015-2015 yılının Nisan ayına geldik. Nisan ayı denilince aklımıza sevgililer sevgilisi yüce Peygamberimizin (sav) doğum günü gelmektedir. Bilindiği gibi kutlu doğum haftasını her sene nisan ayının 14 nisan günü başlayan 20 nisan günü biten bir zaman diliminde kutlarız. 2015 yılının kutlu doğum haftası kutlama zamanı da yaklaştı.

Bu senenin kutlu doğum haftası zamanının gelmesi ile birlikte yavaş yavaş etkinliklerde belli olmaya başladı. Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri 2015 yılı içerisinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından hazırlanan çok sayıda etkinlik bulunmaktadır.

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri 2015 yılı için yapılacak etkinliğin yeri, zamanı, amacı, süresi, katılımcı sayısı, içeriği, sunucusu, hediyelikleri gibi en ufak ayrıntıları bile belli olmuştur.

kutlu-doğum-haftası-etkinlikleri-2015Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri 2015 yılı için çok özenle hazırlanmış, etkinliklerde herhangi bir sorun çıkmaması için her türlü tedbir alınmış, sevgi ve hoşgörü olan Peygamber (sav) efendimize yakışır şekilde kutlamaların geçmesi için her ayrıntı mükemmel bir şekilde düşünülmüştür.

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri 2015 yılında en çok düzenlenen etkinlikleri arasında paneller, konuşmalar, konferanslar, ilahi ve şiir dinletileri, sinevizyon gösterileri, semazen gösterileri, tiyatro oyunları, konserler, hatim programları, mevlüt programları bulunmaktadır.

Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri 2015 yılında da önceki yıllarda olduğu gibi tamamen ücretsiz olup tüm halkımız davetlidir.