Monthly Archives: Kasım 2013

Cemiyet İçin Yasin Kitabı

Ülkemizde toplumumuz hediyeleşme konusunda çok hassas davranmaktadır.Gerek üzüntülerinde gerekse sevinçlerinde kendilerini yalnız bırakmayan sevdiklerine , dostlarına ikramda bulunmak toplumumuzun en önemli değerlerinden biridir.

Hadiste; Kuran’ın Kalbi olarak belirtilen Yasin-i Şerif’te en çok tercih edilen cemiyet hediyeliklerinden biridir.

Yasin cüzlerinin Yasin Kitabıgünümüzde  bol çeşit olması, Yasin’in bilgisayar yazısıyla ve renkli tecvitli hattıyla kolay okunuyor olması, Yasin kitaplarının içinde bulunan diğer sure ve duaları kolay bulmak için  fihristlerin eklenmesi, cep  boy Yasin, çanta boy Yasin, orta boy Yasin ve rahle boy Yasin gibi  her ebatta Yasin‘in bulunması cemiyetlerde Yasin kitabının tercih edilme sebepler i arasında sayılabilir.

Ayrıca yeni özel tasarım kapak ciltli Yasin’leri de özellikle vefat eden  sevdiklerinizin hayrına dağıtabilirsiniz.

Yeni doğan bebeğimizin ömrünün  uzun ve sağlıklı olması , yeni evli çiftlerin evlerinin huzurlu ve hayırlı olması yada her hangi bir dileğiniz gerçekleştiği için Allah’a şükür etmek  için dua niteliğinde  yapacağınız cemiyetlerde de Yasin kitabı çok tercih edilmektedir.

”Hediyeleşin, çünkü hediye, dostluğu arttırır, kini, düşmanlığı giderir.” Hadisinde de belirtildiği gibi sünnet olan hediyeleşmenin önemi çok büyüktür. Tüm sevdiklerinize ve müslüman kardeşlerinize gönül rahatlığıyla paylaşabileceğiniz Yasin Kitapları ihvan.com da hizmetinize  sunulmuştur.

Pardesüde Yeni Dönem….

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan pardesü özellikle  son yıllarda yeni bir moda akımıyla alışıla gelmiş kimliğinden farklı  bir tarzla bayanların beğenisini kazanmıştır…

Hem klasik hemde modern tarzda üretilen pardesü modelleri gerek renk olarak gerekse kesim olarak her yaş ve tarza hitap ediyor…

Özellikle Şık ve zarif bayanların tercih ettiği belden oturtmalı, aksesuar ayrıntılı,  moda renklerin uygulandığı,  mevsim şartlarına  uygun kumaşlardan imal edilen pardesü modelleri bu senenin en trend pardesüleri içinde gösterilebilir…

Pardesülere alternatif olarak sunulan zengin model çeşitliliğiyle pardesüden geride kalmayan kap ve tunik çeşitleride  tesettürlü bayanlar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır…

Tesettürlü Bayanların beğenilerini dikkate alarak hazırladığımız sonbahar/ kış pardesü modellerimizi ihvan.com sitesinde giyimine ve şıklığına önem veren zevkli bayanların beğenisine sunuyoruz.

ihvan.com’ da güvenli ve keyifli alış verişler dileriz.

HEDİYELİK EŞYA…

Bazen küçük şeyler büyük mutluluklara sebebiyet verebilir .

www.ihvan.com sitesinde bulabileceğiniz dini içerikli hediyelik eşyalar  sevdiklerinizi mutlu edecek ayrıntılara sahiptirler .

Tablolar ve  biblolar ev aksesuarlarının vazgeçilmez parçalarından biridir. İster kendi dekorasyonlarımızda isterse sevdiklerimize alacağımız hediye olarak düşünebileceğimiz biblo ve tablo  seçeneği en iyi hediye alternatiflerinden birisidir.

ihvan.com sitesinden temin edebileceğiniz dini  içerikli , osmanlı motifli, ayetli, biblolar, tablolar,çam kozalaklar ve  panolar , 3 boyutlu olarak dizayn edilmiş swaroski taşlı Kabe maketleri hem maneviyatınızı hem de  evlerinizin havasını değiştirecek .

Dekorasyonlarımız ile bir bütün oluşturacak olan hediyelik eşyalara ulaşmak; birçok model ve fiyat aralığı ile ihvan.com da artık çok kolay.

Tüm ürünlerimizi en uygun fiyatlarla, kapıda ödeme ve kredi kartlarına taksit imkanlarıyla www.ihvan.com.tr  adresinden güvenle alabilir, kullanabilir, hediye edebilirsiniz.

 

Kalem Kuran

pr_01_4410_minHafız Kalem;  Kur’an-ı Kerim’i yavaş okuyan ve okuma esnasında telaffuz zorluğu çeken kişer, daha güzel okumak ve öğrenmek isteyen kişiler için çok faydalı olacak kolay kullanımı olan bir cihazdır.

Çocuklarına Kur’an-ı Kerim öğretmek isteyen yada daha iyi Kur’an okumyı isteyen kişilerin, kolay kullanılabilen hafız kalem ile Kur’an okumayı kolayca öğrenebilir ve kıratınızı düzeltebilirsiniz.

Kolay kullanım kartı sayesinde okuma yazma bilmeyen yaşlılarında kolayca kullana bileceği bir üründür.
İster bir sureyi komple baştan sona okusun siz Kur’anı kerim üzerinde takipedin, İsterseniz telafuzda zorlandığınız ayeti defalarca okusun yaşadığınız telafuzz sorununu ortadan kaldırın.

KALEM KURAN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN >>>

Kuran Okuyan Kalem set içerisinde bulunan elif ba kitapçığı sayesinde Kur’anı okumayı bilmeyen kişilerinde kolayca öğrenebileceği kullanımı kolay bir üründür.

Teknolojinin hayatımızda hızla yer alıyor olması, bu hareketin doğru yönlendirilmesi ve faydalı hale getirilmesini lüzumlu kılmaktadır.

Hayatımızın her safhasında Kur’ân ile birlikte olmanın ve istifade edebilmenin kapılarını sizler için aralıyor. Kalem Kuran; kolay Kur’ân öğrenimi, hatim takibi ve dijital olarak Kur’ân dinleme imkânı sağlamaktadır.

Kalem Kuran’la İshak Danış, Abdussamed, Sudeys (Kabe İmamı), Mahir, El-Ğamidi ve 114 Hafız (Bu seçildiğinde Kur’ân-ı Kerimdeki 114 surenin herbirini bir başka hafız okumaktadır.) gibi meşhur hafızlardan birisini seçip dinleme imkânına sahipsiniz.
Zeynelabidin Kahki’nin sesinden günlük duâlarla birlikte, Hac ve Umre duâlarını da dinleyebilirsiniz.

KALEM KURAN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN >>>

Kalem Kur’ânın faydalarından bazıları…

1- Kur’ân okumayı öğrenmek isteyenler Kalem Kur’ân ile Kur’ân-ı Kerîm’i hiçbir hocaya gerek kalmaksızın hem de en doğru telaffuzla ve tecvidli olarak öğrenebilirler. (Bu özellik sadece bu Kalem Kur’ânda vardır)
2- Kur’ân-ı Kerîmi yeni öğrenenler, takıldıkları ayeti Kalem Kur’ân’a okutturarak istifade edebilirler.
3- Tecvid öğrenenlerin ve tecvidini geliştirmek isteyenlerin çok fayda görecekleri bir ürün.
4- Telaffuzunu geliştirmek isteyenler için yardımcıdır.
5- Dokundurduğunuz ayetin hem Arapçasını hem de mealini dinleyerek Arapçanızı geliştirebilirsiniz.
6- Dokundurduğunuz ayetin hem Arapçasını hem de mealini dinleyerek kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.
7- İstediğiniz ayeti arka arkaya okutarak Kur’ân-ı Kerîm ezberlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
8- İstediğiniz ayeti arka arkaya okutarak kıraatinizi düzeltebilir veya geliştirebilirsiniz.
9- Hacda/Umrede kitaptan arayıp bulmak zorunda kalmadan karteladaki resimlere dokundurmak suretiyle o yerde edilmesi gereken duayı çok rahatça Kalem Kur’ândan kulaklıkla dinleyebilir veya hoporlör ile hem dinleyip hem de dinletebilirsiniz.
10- Günlük duâları hem her yerde ve her zaman dinleyebilir, hem de her gün dinleyerek bu duâları zamanla ezbeleyebilirsiniz.
11- Farklı kıraatlerde okuyan birçok hafız kalemde bulunmaktadır, bu sayede dilediğiniz hafızdan dilediğiniz kıraatde dinleyerek o kıraatde kendinizi geliştirebilirsiniz.
12- Kalem Kur’ânın bazı modelleriyle ses kaydı yapabilirsiniz.

KALEM KURAN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN >>>

Tesettür Giyim Siteleri Kapalı Giyim

ENGÜZEL TESETTÜR GİYİM SİTELERİ &TESETTÜR GİYİM ONLİNE SATIŞ SİTELERİ

Tesettür giyim sitelerinin önde gelen isimlerinden olan www.ihvan.com.tr, tesettür giyim online sistem üzerine ülkenin neresinden sipariş verirseniz verin ürünlerinizi evinize kadar getiriyor. Dünyanın birçok yerindeki Müslümanların özellikle takip ettiği www.ihvan.com.tr, Müslümanların tesetüür giyime dair ihtiyaçlarını karşılayan önden gelen isimlerden biridir. Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve kredi kartları, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile şifrelenmiş durumda.

Modern çağın yeniliklerinden yararlanıp zamandan tasarruf ederek aklımızdaki modeli bulmak artık çok kolay. İstediğimiz renk, istediğimiz kumaş, istediğimiz beden, istediğimiz fiyat seçeneklerini oturduğumuz yerden internet aracılığı ile bulmamız mümkün. Özellikle çalışan kesimin, tercih ettiği online alışveriş, sevdiklerine ayıracakları zamandan kısmak zorunda kalmadan ihtiyaçlarını karşılama imkanı tanıyor. Tesettür giyim siteleri konusunda internette ilk faaliyet gösteren web adresi www.ihvan.com.tr her ay bir alışveriş merkezinden fazla ziyaretçi almasının en önemli sebebi de içeriğinde çok fazla ürün ve seçeneğe yer vermesidir. Güvenli alışveriş, satın alma, kapıda ödeme, ücretsiz iade de tercih edilmesinin nedenlerindendir.